Google Pixel 9 з Tensor G4 засвітився в бенчмарку Geekbench та AnTuTu: розкрито нові деталі

З наближенням часу запуску серії Google Pixel 9 витоки продовжують розкривати подробиці про технічні характеристики майбутнього телефону. Останній витік фокусується на продуктивності базового Pixel 9 за допомогою списку бенчмарків.

Пристрій з’явився в Geekbench 6 з офіційною назвою. Як і очікувалося, він працює на новому чіпі Tensor G4.

У бенчмарку він показав одноядерний результат 1653 і багатоядерний 3313 балів. Ці показники нижчі порівняно з конкурентами, такими як Snapdragon 8 Gen 3, і навіть демонструють невеликий спад у порівнянні з показниками Pixel 8 з Tensor G3.

Однак важливо пам’ятати, що результати тестів можуть відрізнятися через різні умови тестування або відсутність належної оптимізації, тому ці цифри можуть не повністю відображати остаточну продуктивність Pixel 9.

З більш позитивного боку, витік підтверджує попередню інформацію про конфігурацію ядра Tensor G4. Pixel 9 має основне ядро з тактовою частотою 3,1 ГГц, три ядра з тактовою частотою 2,6 ГГц і чотири ядра з тактовою частотою 1,95 ГГц. У списку також підтверджено 8 ГБ оперативної пам’яті, що відповідає чуткам, і знайомий графічний процесор Mali-G715, який використовувався в Pixel 8.

Pixel 9, разом з 9 Pro, також був протестований на AnTuTu минулого місяця. Pixel 9 набрав 1 016 167 балів, а Pixel 9 Pro – 1 148 452 бали. Крім того, нова модель серії, Pixel 9 Pro XL, набрала 1 176 410 балів з тим же чіпом Tensor G3.

Витоки зображень усіх трьох пристроїв демонструють схожий виріз для камери. Pixel 9 має подвійну камеру, тоді як 9 Pro і 9 Pro XL мають потрійну камеру.

Ми все ще не знаємо багато про серію Pixel 9, але будемо тримати вас в курсі, коли з’являться нові подробиці.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть