Google Pixel 6 показали у всій красі задовго до виходу

Компанія Google в кінці цього місяця повинна випустити лінійку смартфонів Pixel 6, якісні зображення яких опублікував надійний інформатор Еван Бласс (Evan Blass).

Як уже повідомлялося, рамки біля екрану Google Pixel 6 будуть ширшими, ніж у Pixel 6 Pro. Крім того, Google Pixel 6 Pro отримає вигнутий з боків екран. На задній панелі Google Pixel 6 є чорна смуга з двома датчиками зображення у Pixel 6. Однак в тій же області на Pixel 6 Pro є три датчики.

Раніше в цьому році компанія заявила, що серія Pixel 6 буде оснащена новою однокристальною системою Google Tensor (TPU), яка підтримує технологію штучного інтелекту для поліпшення розпізнавання голосу і обробки фотографій і відео. Google заявив, що чип Tensor зробить Google Pixel 6 і Pixel 6 Pro найшвидшими, найрозумнішими і набезпечнішими телефонами Pixel на сьогоднішній день.

За пследнім даними, прийом попередніх замовлень на Pixel 6 і Pixel 6 Pro в Європі стартує в день анонсу, 19 жовтня, і триватиме до 27 жовтня. Продажі почнуться 28 жовтня по ціні від 650 євро, при цьому за передзамовлення в Європі дарують бонусні навушники. Фото нижче підтверджує, що смартфон буде мати, як мінімум, захист від бризок.

Еван Бласс в цьому році першим виклав фотографії новинок компанії Samsung, які представили на Samsung Galaxy Unpacked.

Джерело Тwitter
Не пропустіть