Google Pixel 4 і Pixel 4 XL: подробиці про дисплеї і обсяги пам’яті

Якось так вийшло, що смартфони Google стали чимось дивовижним і аномальним на мобільному ринку. Географія продажів пристроїв невелика і ажіотажу навколо них не спостерігається. Хіба що активно обговорюються ті косяки, якими рясніли всі три покоління Pixel-фонів.

А ще стало нормою, що задовго до анонсу про смартфони відомо практично все. Все йде до того, що Google Pixel 4 і Pixel 4 XL не стануть винятком, відомості про них «зіллють» до презентації.

Чи стануть новинки проривом? Ймовірно, ні. Звичайно, камера напевно буде хорошою і творці постараються дати бій в плані фотоможливостей Huawei P30 Pro або майбутнього Huawei Mate 30 Pro. Відомо, що Google Pixel 4 запропонує екран роздільною здатністю 2280х1080 точок, 6 Гб оперативної пам’яті і флеш-модуль на 128 Гб.

Збільшений Google Pixel 4 XL запропонує аналогічні характеристики за винятком роздільної здатності дисплея – 3040х1440 пікселів.

Нагадаємо, що анонс четвертого покоління Pixel повинен відбутися в жовтні. Новинки майже напевно отримають однокристальну платформу Snapdragon 855 і операційну систему Android Q, а рендер від виробника показав подвійну фронтальну камеру і три датчики в основній камері, де один з них, схоже, ToF-сенсор.


Не пропустіть