Google “ощасливила” всіх власників Windows 7

Спочатку припинення підтримки Chrome на Windows 7 планувалася 15 липня 2021 року

Компанія Google оголосила радісну новину для користувачів, все ще не відмовилися від операційної системи Windows 7. Підтримка фірмового браузера Chrome для цієї платформи продовжена.

На початку 2020 року Google оголосила, що повна підтримка Chrome для Windows 7 триватиме ще як мінімум 18 місяців – до 15 липня 2021 року. Нагадаємо, що для звичайних користувачів розширена підтримка Windows 7 припинилася 14 січня 2020 року. Отримати підтримку для Windows 7 зараз можна тільки на платній основі.

Тепер IT-гігант заявив про продовження підтримки Chrome для Windows 7 «як мінімум» до 15 січня 2022 роки для корпоративних клієнтів. Таким чином, термін життя Chrome для Windows 7 продовжений ще на півроку. Як зазначила Google, вона залишається відкритою для спілкування з приводу будь-яких додаткових змін в майбутньому, що дає додаткову надію на подальше продовження життя Chrome.

За статистикою Google, на даний момент 78% компаній вже повністю перейшли з Windows 7 на Windows 10, 21% знаходиться в процесі переходу, а 1% планує почати «переїзд» в найближчому майбутньому.

Джерело technoportal
Не пропустіть