Google натякає на нові функції Android: 7 головних нововведень

Компанія не називає їх конкретно, але оголошує категорії нововведень - здогадатися не дуже складно

У період з 11 по 12 травня відбудеться щорічна конференція Google I/O, на якій представлять Android 13 (система вже кілька місяців доступна в режимі тестування для розробників).

Напередодні офіційні облікові записи Android і Material Theme в Twitter влаштували опитування про те, які опції користувачі хочуть бачити найбільше. Зважаючи на все, ці голосування – ніщо інше, як натяки на майбутні нововведення, і на презентації будуть всі ті опції, які є у випадках відповідей.

У своїх облікових записах Google не конкретизувала, які конкретно будуть нововведення, але назвала їхню тематику. Втім, здогадатися не дуже складно.

  • Поновлення безпеки.  Швидше за все, про стандартне підвищення рівня захисту системи — це анонсують щороку.
  • Оновлення повідомлень.  Найімовірніше, Google просуватиме протокол RCS, створений для заміни застарілої технології SMS – компанія вже кілька років виступає за масове впровадження цього стандарту.
  • Оновлення кросплатформовості.  Йдеться про тіснішу інтеграцію пристроїв користувача один з одним. Наприкінці квітня в бета-версії сервісів Google Play знайшли функцію Self Share, що дозволяє швидко відправляти файли між своїми пристроями через Nearby Share.
  • Нові партнерські відносини.  Про це нововведення важко здогадатися, але швидше за все воно не стане цікавим користувачам за межами США.

В акаунті Material Design (так називається візуальний стиль Android) стартувало інше опитування щодо дизайну.

  • Варіативні шрифти. У травні Google представила шрифт Roboto Flex на заміну звичайному Roboto, що використовується з часів Android 4.0 – новий шрифт можна змінювати за 12 типографічними параметрами (товщиною, висотою, відступами, нахилом та іншим).
  • Дизайн та доступність.  Швидше за все, мова про злегка змінений візуальний стиль Material You і його оновлену адаптивну тему — на відміну від Android 12, вона матиме 4 відтінки палітри на вибір.
  • Чатінг з командою розробників.  Мабуть, буде якась форма зворотного зв’язку із розробниками.


Не пропустіть