Google модифікувала алгоритм видачі результатів у пошуку

Нещодавно Google випустила нову функцію для пошуку, яка скоро стане доступна всім. Тепер якщо ви виконуєте пошук і натискаєте на обраний фрагмент, Google виділить контент, який ви шукаєте, в статті.

Після введення пошукового запиту в Google, у верхній частині сторінки видачі з’являється швидка відповідь — зведені дані, отримані з сайту, де опублікована потрібна інформація. Ці блоки містять посилання на найпопулярнішу сторінку, пов’язану з предметом пошуку. Після модифікації алгоритму пошукова система автоматично виділятиме ключові дані, які стосуються запиту, після переходу на потрібну веб-сторінку.

Підтримка виділення контенту з пошуку вже широко розгорнулася на стандартних веб-сайтах HTML. Подивитися, як вона працює,  можна нижче:

На сторінці підтримки Google докладно розповідається, що власникам веб-сайтів не потрібно вносити якісь зміни для використання цієї функції — вона повністю автоматична. Крім того, якщо Google не зможе виділити потрібний контент або браузер не підтримує цю функцію, сторінка просто відкриється як зазвичай.

Джерело 9to5google
Не пропустіть