Google, Facebook та Lyft вимагатимуть вакцинації від робітників для повернення у офіси

Компанія Google вимагатиме від робітників отримання вакцинації від коронавірусу COVID-19 для продовження роботи в офісах компанії. Про це сказано у офіційному листі гендиректора компанії Сундара Пічаї. Це рішення було прийняте у зв’язку з новими вимогами до вакцинації з боку адміністрації президента США Джо Байдена. Вимоги до робітників Google варіюються в залежності від регіону: деяким робітникам це слід зробити “у найближчі тижні”, іншим – “у найближчі місяці”.

Нагадаємо, що достатньо строгої політики щодо пандемії продовжує дотримуватися і компанія Apple – у компанії відклали повернення до офісів, як мінімум, до жовтня. Окрім цього, у компанії проінформували робітників про зміну правил. Відтепер клієнти та майже всі робітники мають носити маски у роздрібних Apple Store в США маски навіть при наявності вакцинації.

У Facebook також вимагають від робітників обов’язкового проходження вакцинації від COVID-19 при поверненні у офіси, причому ця заява була опублікована через декілька годин після відповідної заяви компанії Google. Нагадаємо, що у Facebook планується повністю відкрити офіси на території США вже у жовтні цього року. Також обов’язкової вакцини вимагає компанія Lyft.

Слід нагадати, що на даний момент у більшій частині США зростає захворюваність COVID-19. У центрах контролю та профілактики захворювань були опубліковані рекомендації, в яких сказано, що вакцинованим людям також слід носити захисні маски під час перебування у громадському місці та у приміщенні в районах з підвищеною захворюваністю.

Не пропустіть