Google Duo почав конкурувати із Zoom

Компанія Google анонсувала зміни у сервісі Google Duo. Цей застосунок призначений для відеозв’язку, і незабаром в ньому з’являться групові відеодзвінки, розраховані максимум на 32 людини.

Завдяки цьому нововведенню, Google Duo стане прямим конкурентом сервісу Zoom, кількість користувачів якого збільшилася в десятки разів після того, як співробітники різних організацій по всьому світу перейшли на дистанційний спосіб роботи.

Груповий відеозв’язок з’явиться в Duo як на мобільних платформах (Android і iOS), так і на десктопах у браузерній версії сервісу. Втім, новий сервіс розрахований в основному не на бізнес, а на звичайних користувачів для підтримки зв’язку з друзями і родичами в умовах самоізоляції. Про це свідчить той факт, що в Duo буде реалізована підтримка інтерактивних масок (як в MSQRD, Instagram, Snapchat і VK).

Успіху Zoom заздрить в тому числі Facebook. він запустив сервіс Messenger Rooms, який працює як на десктопних, так і на мобільних платформах. Це відеочат з максимальним числом учасників 50 осіб. Приєднуватися до спілкування можна навіть без аккаунта на Facebook – досить перейти за посиланням, яке створив власник чату. На відміну від Zoom, у Messenger Rooms немає обмежень на тривалість спілкування.

У мессенджері WhatsApp, що належить Facebook, також були розширені можливості групового спілкування по відео. До пандемії коронавіруса по відеозв’язку в WhatsApp могли спілкуватися одночасно до чотирьох чоловік, а недавно ліміт був збільшений до восьми.

Джерело Android Police
Не пропустіть