Google Chrome, Microsoft Edge припиняють випускати оновлення через коронавірус

Google відкладає оновлення свого веб-браузера Chrome через нову пандемію коронавірусу. Пізніше Microsoft оголосила, що зробить те ж саме.

«Через скоригований графік роботи ми припиняємо майбутні випуски Chrome і Chrome OS», — йдеться в повідомленні команди Chrome. Проте Google продовжить пропонувати оновлення безпеки для поточної версії Chrome 80, додала компанія.

Оновлення браузера Microsoft Edge, заснованому на Chromium, програмному забезпеченні Google з відкритим вихідним кодом для Chrome, також припинено. Microsoft випустить оновлення безпеки для існуючої версії, а також регулярні оновлення для Edge beta і інших тестових версій, повідомив представник компанії. Таке рішення прийнято з метою зберегти стабільність роботи додатка.

За даними аналітичної компанії StatCounter, Chrome є найбільш широко використовуваним браузером, на який припадає 64% активності в Інтернеті. Google зазвичай випускає нові версії кожні шість тижнів, виправляючи помилки і додаючи нові функції, щоб зробити Інтернет більш потужним фундаментом для додатків. Уповільнення його розвитку не зачепить звичайних людей, оскільки Google не планує припинити випускати оновлення безпеки.

Джерело CNET
Не пропустіть