Головні особливості Samsung Galaxy Buds Pro розкриті перед запуском

Якщо вірити чуткам, компанія Samsung представить свої флагманські смартфони серії Galaxy S21 14 січня. Очікується, що на цьому ж заході, південнокорейський гігант також представить свої TWS-навушники наступного покоління — Samsung Galaxy Buds Pro. Інсайдер з ніком WalkingCat розкрив деякі їх ключові особливості.

Згідно з його інформацією, Galaxy Buds Pro будуть постачатися з 11мм низькочастотним динаміком і 6,5мм випромінювачем для високих частот. Навушники також отримають потужну функцію активного шумозаглушення, яку компанія називає Intelligent Noise Cancellation.

Навушники отримають два рівня ANC — високий і низький, а також режим прозорості та режим просторового звучання.

Що стосується акумулятора, Samsung Galaxy Buds Pro, як очікується, будуть забезпечувати 8 годин відтворення і 4,5 години розмови без підзарядки. За допомогою зарядного футляра час розмови можна збільшити до 15 годин, а час відтворення — до 28 годин. Новинка також отримає рейтинг водонепроникності IPX7.

Як правильно зазначає The Verge, майбутня новинка, з точки зору специфікацій, виглядає повноцінним конкурентом AirPods Pro.

Що стосується ціни, то очікується, що навушники будуть коштувати 199 доларів. Для порівняння, Galaxy Buds Plus і Galaxy Buds Live коштують 149 і 169 доларів відповідно.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть