Голова Realme анонсував перший ноутбук компанії

Генеральний директор Realme Мадхав Сет опублікував фотографію, на якій він тримає в руках синій ноутбук компанії Realme, а його колега, що стоїть поруч, демонструє цей самий ноутбук у сірому кольорі. Очікується, що більше інформації про модель перед офіційною презентацією нам розкриють в ході 28-го випуску Ask Madhav на YouTube.

Очікується, що синя версія ноутбука буде називатися Real Blue, а сіра – Real Grey. Окрім цього, компанія повинна випустити варіанти Real Red та Real Apricot. На зображеннях можна побачити, що ноутбук буде відкриватися на достатньо великий кут, який, щоправда, не доходить до 180 градусів. В плані дизайну модель нагадує конкурентні рішення від Xiaomi, Redmi та Honor.

У ноутбука буде симетричний дизайн, він отримає низькопрофільну клавіатуру та великий трекпад, як у більшості сучасних ноутбуків. З лівого боку пристрою розташовані два роз’єми USB-C, а також роз’єм USB-A та мініджек 3.5 міліметра, які розташовані з правого боку пристрою.

Realme Book повинен отримати IPS-дисплей з роздільною здатністю FullHD та діагоналлю 14 дюймів. Очікується, що за роботу будуть відповідальні середньобюджетні процесори Intel Core 11 Gen. З коробки модель буде працювати під управлінням операційної системи Windows 10, але зразу після виходу Windows 11 на ноутбук можна буде офіційно встановити і цю систему. Очікується, що ціна новинки складатиме приблизно від 540 доларів.

Не пропустіть