Голосовий помічник у Xiaomi Mi Band 5 за межами Китаю підтверджений самою компанією

Тепер залишилося дочекатися офіційного анонса новинки

Багато років фанати Xiaomi, а особливо любителі носимої електроніки бренду, чекали на появу “розумного” голосового помічника в черговий версії Mi Band. Компанія нібито почула прохання фанатів і в Mi Band 4 додала повноцінного асистента… для китайської версії браслета. Але буквально сьогодні сталося диво і голосовий помічник у Xiaomi Mi Band 5 за межами Китаю був підтверджений самою компанією.

Але Xiaomi не була б Xiaomi, якби не зробила це не безпосередньо, а якось інакше. Ентузіасти зуміли виявити зображення нового браслета компанії в офіційному додатку для управління носимими пристроями Xiaomi і Redmi – Mi Wear.

І ось, згідно з ними, прийдешній Mi Band 5 отримає не тільки видозмінену кнопку – замість кола тепер вона буде у формі смужки – але і, судячи з другого зображення, підтримку голосового асистента Amazon Alexa. Таким чином, сама Xiaomi і підтвердила раніші чутки про появу повноцінного “розумного” помічника від Amazon у новому поколінні Mi Band.

Варто відзначити, що поки немає жодної офіційної інформації про дату виходу фітнес-браслета, але, судячи з тих самих чуток, трапитися це має вже найближчим часом.


Джерело XDA Developers

Не пропустіть