Гнучкий смартфон Google повинен вийти до кінця 2021 року

У Мережі з’явилися нові дані про те, що компанія Google готує гнучкий смартфон. Очікується, що смартфон буде презентований вже до кінця цього року, щоправда, точні дати все ще невідомі. Нагадаємо, що перша інформація про перший гнучкий смартфон Google Pixel з’явилася у коді Android 12.

На даний момент відомо лише, що модель повинна отримати OLED-дисплей від Samsung. Очікується, що масове виробництво цього смартфона повинно розпочатися у жовтні. Що цікаво, замовниками цих панелей виступили також Vivo та Xiaomi, тому варто очікувати смартфонів і від них до кінця цього року.

Новий гнучкий смартфон Google повинен отримати назву Pixel Fold. Він повинен отримати дисплей з діагоналлю 7.6 дюйма (мова про основний, гнучкий дисплей), та згинатися всередину, як Samsung Galaxy Z Fold. Що цікаво, інсайдерські дані кажуть про те, що смартфон з таким самим дисплеєм готує компанія Xiaomi.

Також є відомості про те, що компанія VIVO працює над гнучким смартфоном з 8-дюймовим внутрішнім та 6.5-дюймовим зовнішнім дисплеєм. Перший дисплей буде виготовлений компанією Samsung, а другий – BOE.


Не пропустіть