Главу підрозділу Chanel Жака Марі Даніеля Шенена пограбували через Apple Pay

У керівника російського підрозділу Chanel вкрали iPhone і гроші

22 червня в Москві зловмисник вкрав дорогий смартфон у представника компанії Chanel Жака Марі Даніеля Шенена. Пізніше злодій викрав з банківських рахунків потерпілого велику суму грошей.

Зловмисник шахрайським шляхом заволодів особистим майном представника будинку мод Chanel. В одну мить пан Шенен позбувся смартфона Apple вартістю і грошей з банківської карти. Після крадіжки шахрай зник в невідомому напрямку. Отримавши через Apple Pay доступ до особистої інформації потерпілого, злодій списав з його банківської картки всі гроші.

Як повідомляють в прес-службі правоохоронних органів, за фактом події проводиться перевірка. Швидше за все, зловмисник заздалегідь підглянув код-пароль для блокування iPhone. Якщо смартфон Apple не може розпізнати власника по обличчю або відбитку пальця, він запитує його для підтвердження платежу – черговий привід використовувати складну задачу з випадкового набору букв і цифр.

Нагадаємо, що система мобільних платежів Apple Pay, яка дозволяє оплачувати покупки за технологією NFC, була розроблена в 2014 році. На сьогоднішній день вона доступна всім власникам iPhone (починаючи з 6 моделі) і Apple Watch. Використовуючи Apple Pay, можна конфіденційно і швидко здійснювати покупки на популярних сайтах, в додатках і магазинах.

Через платіжний сервіс також вийде оплачувати послуги, здійснювати перекази в благодійні організації.


Не пропустіть