Геймери можуть залишитися без Sony PS5 та Xbox через коронавірус

Спалах нового вірусу з Китаю може негативно вплинути на вихід консолей PlayStation 5 і Xbox Series X. Реліз обох приставок наступного покоління можуть відкласти через епідемію.

Поява девайсів нового покоління спочатку була запланована на кінець 2020 року. Але оскільки PlayStation 5 і Xbox Series X, як і більшість іншої споживчої електроніки збирають в Китаї, то реліз консолей можуть відкласти на більш пізній термін, повідомляє Business Insider.

Як саме коронавірус вплине на вихід приставок

Зазначається, що вихід консолей перенесуть, якщо виробництво затримається хоча б на місяць.

Закриття виробництва в Китаї через коронавірус вплине на стартовий тираж PS5 і нового Xbox. Це може привести до обмежених поставок і позначитися на ціні пристроїв.

Зараз ні Sony, ні Microsoft ніяк не коментують ситуацію щодо можливої ​​затримки виходу консолей наступного покоління.

Нові деталі про PlayStation 5

Як передає Letsgodigital, посилаючись на власні джерела, Sony Interactive Entertainment запатентувала картридж для ігрової консолі PlayStation. Як пише видання, цей картридж може бути зовнішнім накопичувачем для нової консолі.

Використовуючи SSD-накопичувач у базовій версії Sony PlayStation 5 можна знизити її вартість.

Це може бути логічним кроком. Так, раніше висока ціна PlayStation 3, не давали змоги консолі зайняти домінуюче становище на ринку. Ситуацію вдалося виправити лише із виходом PS4.

Ціна

Експерти припускають, що PlayStation 5 може коштувати у межах від 500 до 850 євро (14 – 23,8 тисяч гривень). У Sony поки конкретних цифр не називають, там лише заявили, що консоль отримає “розумну ціну”. Крім того топменеджер компанії зазначив, що ціна нової приставки залежатиме від Xbox Series X.

Не пропустіть