Galaxy A90 отримає модифікацію з 5G і збільшеною батареєю

Смартфони лінійки Galaxy A дешевші від флагманів. Можна припустити, що Galaxy A90 5G стане найдешевшим смартфоном з 5G

Нідерландське видання GalaxyClub повідомило з посиланням на свої південнокорейські джерела в ланцюзі постачань Samsung, що компанія готує модифікацію Galaxy A90 з підтримкою 5G (крім базової моделі смартфона). Про це стало ясно завдяки сертифікації батареї для ще не представленого пристрою.

За даними GalaxyClub, південнокорейська корпорація зареєструвала акумулятор з кодовою назвою EB-BA908ABY. Якщо вірити раннім чуткам і витокам, Galaxy A90 з 5G іменується в компанії як SM-A908N (версія для місцевого ринку) і A908B (версія для міжнародного ринку).

Тому можна сміливо припустити, що акумулятор під назвою EB-B A908 ABY створений саме для модифікації Galaxy A90 з підтримкою мережі п’ятого покоління. Ємність цієї батареї складає значні 4 500 мА ⋅ год — стільки ж, скільки і у акумулятора 5G-версії Galaxy S10. Мабуть, зв’язок нового покоління витрачає досить багато енергії.

Деякі технічні характеристики Galaxy A90 5G вже відомі. Якщо вірити чуткам, смартфон отримає 6,7-дюймовий дисплей, процесор Snapdragon 855, підтримку швидкої зарядки на 45 Вт і основну камеру на 32 або 48 Мп.

Найімовірніше, він не отримає поворотну камеру з Galaxy A80, оскільки такий складний механізм напевно не поміститься в корпусі гаджета з масивною батареєю на 4 500 мА ⋅ год (з огляду на те, що Samsung женеться за компактністю пристроїв).


Не пропустіть