Foxconn планує інвестувати в китайського конкурента Tesla

Відомий постачальник Apple, Foxconn Technology Group, веде переговори про інвестування в китайського конкурента Tesla — стартап Byton, що спеціалізується на розробці електромобілів. Угода дозволить тайванській компанії розширити свої горизонти в автомобільній промисловості.

Згідно зі звітом SCMP, Foxconn планує інвестувати близько 200 мільйонів доларів США в потенційного конкурента Tesla, а також планує почати масове виробництво електричного кросовера Byton M-Byte до першого кварталу 2022 року. Офіційно про це заявлять в понеділок.

Зауважимо, що стартап Byton відчуває фінансові труднощі, тому ця угода стане для нього справжнім порятунком. Для Foxconn це означає його диверсифікацію, оскільки половина доходів компанії припадає на виробництво смартфонів iPhone і інших пристроїв для Apple.

Джерело також повідомило, що постачальник Apple веде переговори з іншими китайськими виробниками електромобілів про потенційні партнерські відносини.

Інші технологічні компанії також збільшують свої інвестиції в розробку автомобілів наступного покоління, особливо електромобілів і пов’язаних з ними технологій. Прикладом може служити компанія Huawei, яка розробляє технологію, яка буде розміщена в розумних автомобілях під власним брендом HiCar.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть