Ford пообіцяв зробити електромобілі доступнішими

На початку минулого століття Ford зробив автомобілі доступними для американців середнього класу, поставив на конвеєр Model T. А тепер, здається, намірів зробити щось подібне з електромобілем: в інтерв’ю Wards Auto новий гендиректор «Форда» Джим Фарлі заявив, що бренд не планує випускати електричні машини дорожче 100 тисяч доларів.

За словами топ-менеджера, ціни всіх електрокарів Ford будуть перебувати в діапазоні від 20 тисяч до 70 тисяч доларів. Наприклад, по кросовер Mustang Mach-E просять від 42 895 доларів, в особливому виконанні First Edition новинка оцінюється в 58 300 доларів. Таким чином, у порівнянні з продукцією Tesla – не говорять уже про преміальні марки на кшталт Porsche або Mercedes-Benz – електричні «Форди» будуть порівняно доступними.

Легковим електромобіль справа не обмежиться. Більш того, основну ставку Ford робить на електрифікації комерційного транспорту. Уже в цьому місяці буде розсекречений фургон E-Transit, разом з яким виробник запропонує представникам бізнесу пакет послуг із зарядки і оптимізації управління автопарками. Незабаром до нього приєднається пікап F-150 EV. Якщо і ціна останнього не перевищить 70 тисяч доларів, це буде серйозна заявка на успіх. Для порівняння, саму доступну версію GMC Hummer EV, яка з’явиться лише в 2024 році, попередньо оцінили в 80 тисяч доларів.

Джерело ukrautoprom.com.ua
Не пропустіть