Ferrari випустить свій перший електромобіль: наскільки дорогим він буде

Ferrari небагатослівна щодо свого першого електромобіля, але ось що ми знаємо: очікується висока ціна (близько $537 000), випуск наприкінці 2025 року (поставки можуть розтягнутися до 2026 року) та обмежене виробництво, щоб зберегти ексклюзивність. Ходять чутки, що другий електричний Ferrari вже в процесі розробки.

Основна увага приділяється збереженню ідентичності бренду навіть в електричну еру. Ferrari обіцяє “автентичний звук” для електромобіля і прагне обмежити вплив на його фірмову ексклюзивність. Очікується, що кількість виробництва буде обмежена приблизно 20 000 автомобілів на рік, до 2026 року електромобілі становитимуть 5% продажів Ferrari, а до 2030 року зростуть до 40%.

Цей зсув у бік електрифікації відбувається разом з відкриттям нового заводу в Маранелло. Хоча позашляховик Purosangue мав успіх, Ferrari намагається не перетворитися на виключно бренд позашляховиків. Цей новий завод натякає на збільшення виробничих потужностей, а довгоочікуваний гіперкар, як очікується, буде представлений пізніше цього року. Майбутнє Ferrari – це баланс між традиціями та інноваціями, в лінійці автомобілів знайдеться місце як для ревучого V12, так і для безшумного електричного двигуна.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть