ФБР попередило користувачів про загрозу розумних телевізорів

Про можливість злому розумних пристроїв їх власників вже не перший рік сповіщають антивірусні компанії – зі змінним успіхом. Але коли такі попередження надходять від Федерального Бюро розслідувань США, саме час замислитися про приховані можливості свого пристрою – або хоча б уважно перечитати ліцензійну угоду. На офіційному сайті ФБР з’явилася пам’ятка для користувачів для «правильної» взаємодії зі смарт-телевізорами.

За заявою відомства, користувачам рекомендують звертати увагу на політику конфіденційності кожного розумного пристрою, який вони активують. Найчастіше значний перелік правил і обов’язків сторін споживачі пропускають, хоча в даних угодах є чимало суперечливої ​​інформації, включаючи передачу особистих даних клієнта третім особам.

Вже відомі і випадки віддаленого злому розумних телевізорів з метою шпигунства і стеження за користувачами. Під час активного з’єднання з приладом, що підключений до погано захищеної Wi-Fi мережі, хакер може отримати доступ не тільки до його вмісту, а й буквально встановити стеження за власником, використовуючи вбудовані камеру і мікрофон.

Варто зазначити, що опубліковане ФБР попередження має узагальнений характер і нагадує про основні принципи безпеки в інтернеті. Проте фахівці відомства рекомендують уважно вивчати політику приватності і регулярно оновлювати прошивку свого телевізора з камерою, а в разі неможливості відключення модуля – заклеїти його ізоляційною стрічкою для збереження конфіденційності.

Джерело internetua.com
Не пропустіть