Фанати Apple в очікуванні: яким буде годинник Apple Watch шостого покоління

Корпорація Apple не втомлюється тішити своїх прихильників новинками. Аналітики допускають, що вже зовсім скоро в продажі з’явиться Apple Watch 6 – чергова довгоочікувана «яблучна» розробка. 

Яким буде новий багатофункціональний розумний годинник і коли чекати його «дебюту» на світовому ринку? Офіційної відповіді на це питання поки що немає, але фахівці, які активно слідкують за діяльністю корпорації Apple, вже встигли «збудувати» цілком реалістичну теорію щодо створення та анонсу Смарт-гаджета.

Дата презентації

Експерти ринку роблять ставки на усталені традиції та допускають, що «купертинівці» покажуть Смарт-годинник нового (шостого) покоління вже наприкінці третього кварталу поточного року. Як і завжди, масштабна презентація відбудеться у вересні. Ймовірно, разом з Apple Watch будуть представлені й інші ергономічні, технологічні та функціональні гаджети. 

Відразу після офіційної презентації новинка з’явиться у продажі в різних країнах світу. Цілком можливо, замовити Apple Watch в Didi Insider можна буде відразу після оголошення про старт продажів в Україні.

Технічні характеристики

Інсайдери стверджують, що Епл планує замінити вже звичний для власників Apple Watch OLED-дисплей на інноваційний енергоефективний microLED. Завдяки цій модифікації розумний гаджет зможе похвалитися принципово новими показниками автономності. Скільки часу годинник працюватиме без підзарядки наразі залишається тільки здогадуватися. 

Ще одне суттєве оновлення, якого чекають всі любителі Смарт-технологій, – поява біометричного сканера для ідентифікації власника. В мережі давно «гуляє» теорія про те, що у шостій лінійці Apple Watch будуть представлені годинники з Touch ID. 

Візуальні характеристики

Дизайн новинки, швидше за все, потішить консервативних прихильників класики. Офіційні рендери розробки з’являться в мережі трохи пізніше, тож зараз у аналітиків є час обмінятися здогадками щодо дизайну. 

Майже одноголосно експерти ринку запевняють, що зовнішній вигляд годинника залишиться незмінним. Відповідно, Apple Watch 6 будуть схожими на Apple Watch 5 і 4. 

Функції

Ймовірно, розумні годинники, представлені в рамках 6 серії, зможуть:

  • відстежувати сон власника за допомогою вбудованих, а не сторонніх, інструментів;

  • точніше розраховувати швидкість пересування користувача;

  • слідкувати за рівнем кисню у крові та за якістю роботи серцево-судинної системи;

  • зв’язуватися з аварійними службами у разі виявлення небезпеки.

Також аналітики прогнозують покращення показників надійності та довговічності. 

Які з припущень фахівців виявляться правдивими, а які не отримають офіційного підтвердження, стане відомо вже восени.

Не пропустіть