Фахівці Display Mate назвали дисплей OnePlus 9 Pro «близьким до ідеалу»

Вчора компанія OnePlus представила нові флагмани OnePlus 9 і OnePlus 9 Pro, і старша модель вже пройшла тест фахівців Display Mate. Дисплею пристрою поставили найвищий бал — A+.

Нагадаємо, OnePlus 9 Pro отримав 6,7-дюймовий LTPO AMOLED дисплей з роздільною здатністю 1440×3216 пікселів, динамічною змінною частотою оновлення від 1 до 120 Гц, а також режим Always On Display.

Дисплей смартфона встановив 13 рекордів в сегменті, а по п’яти позиціях результати «візуально не відрізнялися від ідеальних».

Зокрема, таку оцінку він отримав завдяки абсолютній точності кольору (0,8 JNDC), контрастності і точності калібрування. Крім того, у OnePlus 9 Pro одна з найширших в базі Display Mate кольорових гам і один з найвищих показників яскравості (1655 кд/м2).

Відбивна здатність екрану склала всього 4,4%, що знову є одним з найкращих показників, що фіксували в DisplayMate. Фахівці також відзначили, що екран пристрою був одним з найяскравіших серед тих, що коли-небудь тестувалися з відключеною автоматичною яскравістю.


Джерело gsmarena

Не пропустіть