Facebook вивчає можливість створення Instagram-версії для дітей

Однак ідея знаходиться на ранній стадії.

Відповідно до внутрішнього повідомленням компанії, Facebook зробив одним зі своїх пріоритетів створення Instagram-версії для користувачів віком до 13 років. Як повідомляє BuzzFeed News, Вишал Шах, віце-президент з продукту в Instagram, написав повідомлення, в якому оголошує про проект, на дошці оголошень для співробітників.

У повідомленні говориться, що проект буде курирувати Адам Моссера, глава Instagram, а очолить його віце-президент Facebook Павні Діванджі, яка працювала над YouTube Kids і іншими орієнтованими на дітей продуктами, коли вона ще працювала в Google.

Нагадаємо, кілька днів назад Instagram оголосив про появу нових функцій для захисту підлітків. Відповідно до нових правил, діти віком до 13 років офіційно не зможуть використовувати додаток. І так, Instagram знає, що молоді користувачі можуть брехати про свої дати народження, тому соцмережа розробляє технології штучного інтелекту і машинного навчання для захисту неповнолітніх.

Зокрема, за допомогою технології, Instagram обмежить користувачам, яким ще не виповнилося 18, можливість користуватися DM. Крім того, платформа  ускладнить дорослим пошук підлітків, в першу чергу, за рахунок видалення облікових записів підлітків з розділів «Пропоновані користувачі», роликів та оглядів, а також приховування коментарів дорослих користувачів до загальнодоступних повідомлень підлітків.

Джерело engadget
Не пропустіть