Facebook приховає кількість лайків, щоб користувачі не заздрили один одному

Власнику допису число сердечок буде як і раніше видно.

У Facebook вважають, що користувачі занадто зациклені на статистиці один одного. Через це вони не діляться важливими і хвилюючими їх моментами, боячись, що це не буде популярним. Саме тому соцмережа вирішила не показувати людям число лайків на чужих постах. Лічильник приберуть вже 27 вересня – спочатку в Австралії, а після, швидше за все, і в інших країнах.

Ось як виглядає один і той же пост до нововведення і після:

Як видно на скріншоті, кнопка «Подобається» залишиться на місці. Також нікуди не дінеться лічильник коментарів і найпопулярніші реакції – а також імена деяких людей, яким публікація сподобалася.

Після закритого тестування аналогічної функції в Instagram канадські блогери висловили побоювання, що відмова від демонстрації лайків зашкодить великим акаунтів: популярність поста тепер буде видно лише з коментарів. Зате звичайним користувачам це буде навіть корисно: якщо вони не будуть знати, наскільки популярною є опублікована думка, їм буде простіше робити власні висновки, а не йти за натовпом тих хто лайкнув.

Facebook зараз переживає не найкращі часи, і компанії дійсно потрібно щось міняти, щоб залишитися на плаву. Якщо відмова від лайків приживеться і стане стандартом, то у соцмережі є всі шанси повернути колишню популярність. Зрештою, ніхто з нас не хоче провести все життя в гонитві за сердечками в інтернеті і схваленням незнайомців.

Не пропустіть