Facebook придумав, як уникнути антимонопольних позовів

Компанія хотіла створити конкурентів.

Facebook був готовий піти на все, щоб уникнути антимонопольних позовів. Джерела видання Washington Post стверджують, що компанія пропонувала ліцензувати свій код іншим, допомагаючи їм створювати конкуруючі соціальні мережі. Це підкреслило б «прихильність Facebook до конкуренції», пише The Post.

За словами інсайдерів, слідчі антимонопольного законодавства вирішили, що кодексу та інших запропонованих поступок недостатньо для вирішення проблем конкуренції.

Нагадаємо, влада 48 штатів і Федеральна торгова комісія подали позови до суду через порушення антимонопольного законодавства з боку Facebook. Вони будуть домагатися визнання покупок компанією месенджера WhatsApp і соцмережі Instagram незаконними. Хоча обидві угоди отримали схвалення в 2012 і 2014 роках відповідно, інтернет-гігант звинувачується у використанні цих покупок для придушення конкуренції.

Зауважимо, що компанії Facebook і Google погодилися співпрацювати і допомагати один одному у разі розслідування стосовно їхніх домовленостей про спільну роботу на ринку онлайн-реклами. Вони також домовилися «швидко і повною мірою інформувати іншу сторону про будь-які повідомлення влади щодо цієї угоди».

Джерело engadget
Не пропустіть