Facebook і Microsoft: названо найгіршу та найкращу компанію року

Днями було проведено опитування, яке показало, які компанії працюють краще, ніж їхні конкуренти. Враховувалися ринкові показники та різні досягнення компаній, а також їхня діяльність.

Згідно з результатами дослідження, найкращою компанією року стала Microsoft, яка досягла ринкової капіталізації в 2 трильйони доларів. Ціна акцій компанії зросла до 53% із початку року. Щодо гіршої компанії року, то Facebook (Meta) обігнала всіх своїх конкурентів.

Нагадаємо, Facebook (Meta) опинилася в центрі антимонопольного розгляду. Деякі інсайдери заявили, що компанія ігнорувала питання безпеки заради зростання. Конгрес США регулярно дзвонить Цукербергу за відповідями. Було надто багато скарг на політику або підхід компанії, що припускає поширення дезінформації. Користувачі також скаржилися на цензуру та конфіденційність.

Facebook отримала багато негативних коментарів через свою соціальну мережу Instagram. Користувачі думають, що контроль над контентом практично відсутній, що може погано позначитися на дітях та молоді. До речі, з тієї ж причини уряд США (і не лише) заборонив TikTok.

Проте 30% респондентів вважають, що «Facebook може спокутувати свою провину, пожертвувавши значну суму свого прибутку фонду, щоб допомогти звернути назад завдані їм збитки». Інші впевнені, що Facebook все дуже добре розуміє та проводить ребрендинг, щоб уникнути подальших наслідків.

З початку року акції Facebook (Meta) виросли на 22%, але знизилися приблизно на 13% із вересневого максимуму.


Джерело Yahoo

Не пропустіть