Ентузіасти створили додаток, який використовує iPhone для відстеження рухів очей в іграх

В ході виставки CES 2021 стартап Eyeware представив інноваційний додаток Eyeware Beam. Він дозволяє стежити за очима користувача за допомогою камери Face ID під час ігрового процесу.

Beam працює так само, як система розпізнавання облич Face ID. Технологія використовує систему камер TrueDepth. Розробники Eyeware пояснили, що додаток Beam використовує передню камеру iPhone для безперервного відстеження та аналізу рухів очей і голови користувача, після чого дані передаються в спеціальне програмне забезпечення на ПК.

Додаток можна використовувати як елемент управління камерою — вона буде рухатися в ту сторону, куди дивиться гравець. Так, наприклад, технологію можна використовувати в симуляторі польоту. Крім того, Eyeware Beam може знадобитися професійним кіберспортсменам, щоб відстежувати їхню швидкість реакції на різні події на екрані. Поки що для цього необхідно купувати спеціальне обладнання.

Додаток Eyeware Beam знаходиться на стадії бета-тестування. Функція відстеження руху очей буде працювати на всіх смартфонах і планшетах Apple з Face ID.

Джерело appleinsider
Не пропустіть