Ентузіасту вдалося запустити Spotify на iPod 17-річної давності

iPod – це явно культовий продукт компанії Apple, якому свого часу вдалося зробити революцію у світі прослуховування музики. Часто старим продуктам Apple дають нове життя різні ентузіасти, і на цей раз один з них дав його iPad Classic Gen 4, який вийшов ще у 2004 році. Вся модифікація плеєра коштувала не менше 100 доларів.

Відео, у якому описаний процес модифікацій та їхній результат, блогер Гай Дюпонт виклав на свій YouTube-канал. На жаль, у оригінального iPod Classic Gen 4 не було підтримки Wi-Fi, тому довелося його модифікувати для запуску Spotify. По суті, вся апаратна складова була перепрацьована, залишився лише корпус оригінального iPod.

Крім Wi-Fi, Дюпонт додав підтримку Bluetooth для можливості прослуховування музики з використанням бездротових навушників. У плеєр була додана плата Raspberry Pi Zero W, акумулятор об’ємом 1000 мАг та новий, вже кольоровий дисплей. Також він замінив порт зарядки – тепер для неї використовується більш сучасний microUSB, а не оригінальний 30-піновий роз’єм Apple.

Крім цього, довелося переробити і програмне забезпечення. Дюпонт використав додаток Raspotify та розробив власне програмне забезпечення, завдяки чому плеєр може виконувати всі функції Spotify, у тому числі й пошук музики. Проект фігурує під назвою sPot, на даний момент невідомо, чи планує автор продовжувати покращувати його, але це один з перших проектів автора, тому цілком можливо, що з часом ми побачимо більше подібних експериментів.

Джерело YouTube
Не пропустіть