Електричний Smart “виріс” і став кросовером

Компанія Mercedes привезла на автосалон IAA Mobility 2021 у Мюнхені новий концепт електричного Smart # 1 Concept. Це повноцінний чотиримісний автомобіль, виконаний в максимально футуристичному дизайні, який в перспективі перетвориться на серійну модель.

Перше, що кидається в очі, – це великий поряд з традиційним «смартом» розмір. Інженери пожертвували компактністю, що дозволило збільшити місткість і додати ряд для пасажирів. Автомобіль позиціонується як компактний кросовер з 21-дюймовими колесами і повністю електричним двигуном.

Незважаючи на наявність просунутого штучного інтелекту, управління буде здійснювати все ж водій, а вся необхідна йому інформація виведеться на великому 12,8-дюймовому екрані. Машина навчиться підлаштовуватися під свого власника, пропонуючи ті чи інші функції на основі системи прогнозування.

За словами конструкторів, це близька до серійної версія – за винятком того, що замість чотирьох місць фінальна отримає п’ять.  Авто відрізняється аеродинамічним дизайном з великим прозорим скляним дахом.

Спочатку Smart буде випускатися на спільному підприємстві Daimler/Geely в Китаї. Оголошено кілька моделей, включаючи орієнтований на швидкість спорткар, а також укомплектований ємним акумулятором міський паркетник. Очікується, що з часом новинка добереться і до Європи, але точних термінів виробник не називає.

Не пропустіть