Електромобілі незабаром будуть заряджатися за 10 хвилин: відомі виробники на порозі прориву

За останні роки технологія акумуляторів для електромобілів значно покращилася, зокрема, щодо дальності їхньої їзди та швидкості заряджання. Китайські компанії BYD і CATL планують запустити надшвидке заряджання літій-залізо-фосфатних (LFP) акумуляторів, яке потенційно дозволить повністю зарядити електромобіль всього за 10 хвилин. Швидкості заряджання 6C, що передбачає, що ямки заряджання перевищують ємність акумулятора в шість разів, стануть ключем до цієї надшвидкої зарядки.

Однак, щоб повністю скористатися перевагами нової технології, необхідне оновлення зарядної інфраструктури. Модернізація зарядних станцій постійного струму для підтримки таких швидкостей заряджання буде ключовою.

Також слід врахувати, що акумулятори не можуть підтримувати максимальну швидкість заряджання протягом усього циклу заряджання, тому рекомендується заряджати їх у певних вікнах, наприклад, від 10% до 80%, за 10 хвилин.

Успіх таких надшвидких LFP-акумуляторів також залежатиме від фінансових інвестицій у встановлення тисяч швидких зарядних пристроїв постійного струму з високою потужністю. Наразі вже існують зарядні станції потужністю до 600 кВт від компанії Huawei в Китаї та потужністю до 350 кВт від Electrify America в США.

Майбутнє зарядки електромобілів стає все швидшим і зручнішим. Разом зі швидко зростаючою інфраструктурою зарядки та новою технологією акумуляторів BYD, CATL та інших компаній, настав час для більш ефективного і зручного володіння електромобілем, що значно економить час.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть