Електромобілі Ford Mustang Mach-E GT з’явилися у поліції

Компанія Ford вже багато років виробляє автомобілі, які використовуються поліцейськими управліннями та іншими правоохоронними органами. Ford Mustang з 5,0-літровим двигуном V-8 і Crown Victoria, а також інші автомобілі Ford, активно використовувалися в якості поліцейських машин.

Щоб задовольнити попит на поліцейські автомобілі з нульовим рівнем викидів, Ford представила повністю електричний Mustang Mach-E для тестування в поліції штату Мічиган. Ford створює повністю електричні автомобілі спеціально для поліції в рамках своїх 30-мільярдних інвестицій в електрифікацію до 2025 року.

Ford прагне продемонструвати, що новий електромобіль може демонструвати вражаючі характеристики і працювати в складних поліцейських умовах. Повністю електричний поліцейський автомобіль заснований на Mustang Mach-E 2021 року.

У міру посилення правил щодо викидів у всьому світі багато поліцейських управлінь і правоохоронні органи змушені переходити на сучасні патрульні машини. Одним з потенційних недоліків електромобіля для роботи в поліції є тривалий час зарядки і малий запас ходу в ситуаціях переслідування. Однак, незважаючи на свої недоліки, електромобілі володіють вражаючою динамікою.

Виробник не уточнив характеристики поліцейського Ford Mustang Mach-E GT, проте топова версія цивільного автомобіля (Ford Mustang Mach-E GT Performance Edition) розганяється від 0 до 100 км/год за 3,5 секунди. Навряд чи поліція отримала менш потужну версію.

Ford заявила, що продовжить створювати спеціальні електричні поліцейські машини майбутнього. Автовиробник очікує, що попит на такі автомобілі буде продовжувати рости.

Не пропустіть