Експерти склали рейтинг найбільш продаваних у світі смартфонів

Аналітики заявляють, що “айфони” вириваються в рейтингу, тому що лінійка “яблучної” продукції вузька.

iPhone XR став найбільш продаваним гаджетом в перші шість місяців 2019 року, з’ясували експерти лондонського агентства I HS Markit. Вони склали рейтинг найпопулярніших гаджетів першого півріччя.

iPhone XR вартістю 749 доларів в цьому році придбали майже 27 мільйонів одиниць.

Другим за популярністю став Samsung Galaxy A10. Цих апаратів поставили 13,4 мільйона штук. На третьому місці знову Samsung. Моделі Galaxy A50 було продано 12 мільйонів екземплярів.

Ця південнокорейська компанія, хоча і реалізує в загальній сумі більше смартфонів, проте на окремі моделі доводиться не так багато продажів, як у випадку з Apple. У топ-10 найбільш продаваних гаджетів увійшли відразу три смартфона компанії з Купертіно.

Слідом в рейтингу знову опинився “айфон”, тільки восьмий, – таких трубок продали 10,3 мільйона. Простенький Xiaomi Redmi 6A розійшовся в кількості 10 мільйонів штук. Апарати лінійки Xiaomi Redmi Note дають такі ж показники – 10 мільйонів. “Самсунгів” Galaxy J2 Core було продано 9,9 мільйона. Слідом ідуть трубки Oppo A5 – 9,7 мільйона. На дев’ятій сходинці – Apple iPhone XS Max (9,6 мільйона). Останнім в топ-10 став Samsung Galaxy A30, який розійшовся в кількості 9,2 мільйона штук.


Не пропустіть