Дизайн і специфікації смарт-браслета OnePlus просочилися в мережу

Очікується, що він коштуватиме 34 долара.

Чутки виявилися вірними — компанія OnePlus дійсно працює над смарт-браслетом. «Нове обличчя фітнесу» скоро вийде на ринок в рамках концепції «розумні пристрої всюди».

Про новий продукт повідомили на офіційній сторінці OnePlus в Facebook. Подробиць про його характеристики та вартість все ще тримають в секреті. Однак відомі інсайдери Ішан Агарвал і Мукул Шарма не стали довго чекати і розповіли подробиці.

Смарт-браслет OnePlus, як повідомляється, отримає 1,1-дюймовий AMOLED екран, підтримку 13 режимів вправ, захист від води і пилу за стандартом IP68, а також акумулятор, який забезпечить 14 днів автономної роботи.

Носимий пристрій компанії також буде оснащений функцією відстеження сну, а також цілодобовим моніторингом серцевого ритму і моніторингом сатурації крові SpO2.

Очікується, що OnePlus Band буде продаватися за ціною близько 2499 індійських рупій (34 долара США) і буде запущений в продаж 11 січня в Індії, після чого він з’явиться на інших ринках.

На додаток до основних характеристик в Мережі також з’явилися знімки продукту, що розкривають його дизайн. Судячи із зображень, новинка буде представлена ​​в широкому спектрі колірних комбінацій, і всі вони будуть оснащені ребристим силіконовим ремінцем.

Джерело gsmarena
Не пропустіть