Дизайн Huawei Mate 30 Pro розсекретили на рендерних зображеннях (Фото)

Рендер підтверджує загнутий дисплей і мінімальні рамки

У Мережі опубліковані нові рендери перспективного флагмана Huawei Mate 30 Pro. Пристрій офіційно представлять тільки в жовтні, але вже зараз є можливість придивитися до його дизайну.

Для початку – фронтальна панель. Своїми мінімальними рамками вона нагадує фронтальну панель Samsung Galaxy Note10. При цьому в Huawei вирішили зберегти досить великий виріз у верхній частині екрану, хоча в Note10 фронтальна камера врізана в дисплей посередині.

Якщо Note10 оформленням основної камери копіює Huawei P30 і P30 Pro, то Huawei Mate 30 Pro в цьому плані дорікнути нема в чому – він виконаний в дусі попередника, хіба що блок основної камери збільшився по вертикалі. У ньому – чотири звичайних датчика і допоміжні елементи на зразок помічника автофокусу. Можливо, буде в цій моделі і камера 3D ToF.

На верхній грані, судячи з усього, ніяких роз’ємів не планується, а на тильній логічно чекати порт USB-C. Стандартного роз’єму для навушників не було в Mate 20 Pro, не буде його, швидше за все, і в Mate 30 Pro.


Не пропустіть