Додаток YouTube нарешті може отримати таймер сну

Таймери сну – поширена функція в програмах для потокового відтворення подкастів і музики, яка дозволяє вказати, коли зупинити відтворення. Як випливає з назви, це зручно, коли ви лягаєте спати, адже відтворення автоматично зупиняється після того, як ви заснули. На YouTube цієї функції немає, але здається, що над нею працюють.

Експерт з Android-додатків AssembleDebug спільно з Android Authority покопався в бета-версії програми YouTube для Android (версія 19.25.33) і виявив посилання на функціональність таймера сну – перевірте їх нижче.

З посилань випливає, що ви можете вказати години та/або хвилини, що залишилися до зупинки відтворення. Також згадується "sleep_timer_notification_channel_name", що вказує на те, що таймер буде показано у вигляді сповіщення.

“Ви можете скинути таймер або натиснути кнопку “Готово”, щоб продовжити перегляд”, – йдеться в одному з можливих варіантів діалогу. Іншими словами, ви завжди можете втрутитися, якщо захочете послухати/подивитися трохи довше.

Тим не менш, це було б запізнілим доповненням до додатка YouTube, особливо у світлі того, що YouTube Music пропонує таймер сну. Користувачам телефонів Android доводилося вдаватися до сторонніх додатків і обхідних шляхів, щоб отримати подібну функціональність на YouTube. Тим часом користувачі iPhone можуть встановити загальносистемний таймер і натиснути “коли таймер закінчиться” > “зупинити відтворення”, щоб реалізувати власний таймер сну для відтворення медіа.

Ми також сподіваємося, що таймер сну в додатку YouTube врешті-решт отримає опцію “кінець відео”, подібно до опції “кінець пісні” в YouTube Music. Це дозволить зупинити відтворення, коли ви дійдете до кінця відео. Але поки що немає жодних свідчень того, що ця опція з’явиться.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть