Додаток “Повітряна тривога” отримав велике оновлення

У Міністерстві цифрової трансформації, Ajax Systems і IT-компанії Stfalcon продовжують роботу над сервісами, які допомагають в умовах війни. Зараз додатком “Повітряна тривога” користуються вже 5 мільйонів користувачів. Зараз було презентовано оновлення додатку та створено нові рішення для відстеження повітряної тривоги по всій Україні.

Відтепер додаток “Повітряна тривога” версії 3.0 містить інформацію про артилерійські обстріли і вуличні бої, тому тепер у додатку будуть попередження щодо початку та закінчення трьох типів тривоги, про кожну з яких буде повідомлено окремо. Якщо одночасно фіксуються декілька категорій тривоги, користувач отримає декілька послідовних сповіщень. Звук та текстове сповіщення для кожної тривоги буде унікальний, щоб можна було швидко визначити, якого типу загроза.

Окрім цього, презентували офіційну мапу повітряних тривог, у якій є інформація про загрози цих трьох видів (мапа синхронізується з додатком “Повітряна тривога”). Є дані щодо початку та завершення тривоги по областях. Крім цього, був презентований API “Повітряна тривога”, завдяки якому розробники отримають можливість мати доступ до систематизованих даних про загрози в різних регіонах України. Для отримання доступу до API потрібно подати заявку через онлайн-портал.


Джерело Ajax Systems

Не пропустіть