Деякі MacBook Pro мають проблеми з акумуляторами

У деяких MacBook Pro виявили неприємну проблему з акумулятором, через яку не виходить використовувати пристрій. Про проблему заявляють сотні власників MacBook Pro, тобто вона носить масовий характер. Через цю проблему ноутбуки можуть різко припиняти процес зарядки, при цьому заряд різко падає до 1 відсотка, а у користувача з’являється сповіщення з інформацією про те, що потрібен ремонт.

Слід зазначити, що комп’ютер і далі можна використовувати, але лише при підключенні до розетки. По суті, це створює дуже серйозні незручності та перетворює ноутбук на десктоп, чим дуже зменшує варіативність використання. На жаль, навіть заміна акумулятора допомагає не всім.

На жаль, проблеми є у власників MacBook Pro з різними операційними системами – і з Mojave, і з Catalina, і з BigSur. Вони з’являються як у старих MacBook Pro на базі процесорів Intel, так і в нових MacBook Pro на Apple M1. На даний момент причини цієї проблеми невідомі, але відомий аналітик Мінг-Чі Куо вже заявив, що це найбільш серйозна проблема MacBook Pro з 2016 року.

Джерело MyDrivers
Не пропустіть