Дешева комп’ютерна миша Xiaomi отримала хороші характеристики

Компанія Xiaomi представила через свою платформу Youpin нову доступну ігрову мишу Xiaomi Gaming Mouse Lite. Вона пропонуватиметься на стадії колективного фінансування за 15 доларів, але потім ціна збільшиться до 20 доларів.

Xiaomi повідомила, що миша важитиме всього 72 грами. У Xiaomi Gaming Mouse Lite використовуються пиленепроникні позолочені мікроперемикачі TTC з терміном служби 80 мільйонів натискань. Крім того, пристрій відповідає ступеню захисту IP54, не має проблем із накопиченням пилу та з подвійним клацанням.

Ігрова миша Xiaomi Gaming Mouse Lite оснащена оптичним датчиком Pixart 3327 з роздільною здатністю до 6200 пікселів на дюйм. Миша пропонує різні настройки DPI, включаючи 400, 800, 1600, 300 та 6200 DPI. Крім того, миша має максимальну швидкість руху 220 дюймів за секунду.

Дротова миша забезпечує час відгуку менше 1 мс завдяки мікроконтролеру NXP з 32-розрядною архітектурою ARM. Як і належить ігровим мишам, вона отримала RGB-підсвічування, яке легко можна налаштувати за допомогою комбінації клавіш на миші, що усуває необхідність окремого програмного забезпечення.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть