Незалежна майстерня Roadkill поскаржилася на підхід Apple до безпеки ноутбуків. У них використовується чип T2, який забезпечує конфіденційність даних користувача, однак через нього неможливо з невеликими витратами давати пристроям друге життя.
У разі поломки ноутбука у користувача два шляхи: звернутися до майстерні, сертифікованої компанією Apple, і заплатити за ремонт пристойну суму, або звернутися до сторонньої майстерні, де те ж саме зроблять за більш помірною середньоринковою вартістю. Наявність чіпа T2 у MacBook не залишає користувачеві вибору, оскільки ремонт фактично стає можливим тільки силами Apple.
Чіп T2 впаяний в материнську плату, він відповідає за шифровку і розшифровку даних і перешкоджає несанкціонованому доступу до файлів у накопичувачі. Якщо у користувача вийде з ладу жорсткий диск (що трапляється нерідко), стороння майстерня не зможе просто замінити його, а тим більше відновити дані – для цього буде потрібне спеціальне програмне забезпечення, яке є тільки у Apple.
Майстерня Roadkill займається в тому числі скупкою старої техніки і обміном її на більш нові пристрої. Apple забороняє видаляти дані з ноутбуків, оснащених чіпом T2, якщо невідомий пароль для входу в систему. З одного боку, завдяки цьому зменшуються випадки крадіжок, оскільки злодії знають, що не отримають багато грошей за такий ноутбук, навіть якщо це топова модель. А з іншого, материнська плата від цього ноутбука відразу йде в утиль, оскільки Apple не прийме її у перекупника і не обнулить чіп, а без цього вона не потрібна. Така ситуація вигідна для Apple, але від неї страждають сторонні майстерні і скупники електроніки.