Чи варто встановлювати iOS 12.4, якщо вам потрібен джейлбрейк?

22 липня компанія Apple випустила оновлення iOS 12.4. Його можна встановити на сумісні моделі iPhone, iPad і iPod touch.

Щоразу після випуску таких великих оновлень у джейлбрейк-спільноти виникає закономірне питання: чи варто оновлюватися або після поновлення можливості для злому будуть назавжди зачинені?

Перш за все варто розуміти, що джейлбрейка для iOS 12.4 і навіть 12.3 ще не існує. Більш того, хакери завжди трохи запізнюються і зламують оновлену операційну систему Apple лише через кілька місяців. Але в будь-якому випадку у них завжди виходить знаходити в ній уразливості, які можна успішно експлуатувати для джейлбрейка.

iOS 12.4 містить патчі, які закривають знайдені раніше уразливості, в тому числі ті, за рахунок яких був можливий джейлбрейк для більш ранніх версій iOS. Жодна з існуючих джейбрейк-утиліт в даний час не сумісна з цим оновленням, і немає стовідсоткової гарантії, що хакерам вдасться зламати iOS 12.4.

Як показує історія, злому піддається все, це лише питання часу. Якщо ви хочете користуватися Твіко на своєму пристрої, вам краще залишатися на iOS 12.2 або на бета-версії iOS 12.3, але не оновлюватися до релізної версії iOS 12.3 або 12.4. В іншому випадку вам доведеться дуже довго чекати появи сумісного джейлбрейка і не факт, що ви дочекаєтеся.


Не пропустіть