Чутки: Apple припиняє виробництво непопулярної версії iPhone 12

Загалом продаж iPhone 12 був на хорошому рівні, але не всі представники лінійки були популярними. Тому, за чутками, Apple припиняє подальше виробництво пристрою, який зазнав невдачі після початку продажу минулої осені. Про плани американського бренду повідомляє аналітична компанія TrendForce.

У своєму звіті вона вказує, що Apple прийняла рішення зупинити випуск найбільш компактного і доступного в лінійці iPhone 12 смартфона. Хоча 5,4-дюймовий гаджет ідентичний за характеристиками з базовою моделлю, компанія, за словами експертів, розчарована його продажем.

Крім комерційного провалу, аналітики називають ще одну причину припинення виробництва пристрою. Передбачається, що компанія просто віддає перевагу більш популярним моделям, що в умовах дефіциту чіпів виглядає очікуваним кроком.

Стартова вартість iPhone 12 mini в США становить $699 – на $100 дорожче за базову версію iPhone 12. Флагманські пристрої з приставками Pro і Pro Max коштують $999 і $1099 відповідно, в залежності від обсягу вбудованого накопичувача.

Джерело Тrendforce
Не пропустіть