Chrome тепер підлаштовується під колір шпалер Android 12

Адаптивна тема Monet дозволяє елементам системи і додаткам підлаштовувати свої акцентні і основний кольори під шпалери на смартфоні. Це головне нововведення в Android 12.

Поки що вкрай мало додатків, навіть фірмових від Google, підтримують цю опцію, але їх список поповнив Chrome – правда, на даний момент тільки в якості Canary-збірки (альфа-версії) з індексом 93.

Щоб активувати адаптивну тему Monet, потрібно на пристрій з Android 12 завантажити останню версію Chrome Canary і активувати два прапори: chrome://flags#dynamic-color-android і chrome://flags#theme-refactor-android. Зміни вступлять після перезавантаження браузера.

Змінена колірна палітра програми помітна в багатьох елементах: в шапці меню налаштувань і перемикачах, в обрамленні вкладок, в кольорі виділення тексту в адресному рядку. Однак опція не дарма з’явилася тільки в збірці Canary – вона ще не до кінця готова. Наприклад, звичайний текст на сайтах все ще виділяється синім.

Очікується, що в серпні вийде стабільна версія Chrome 93 – саме тоді розробники, ймовірно, і допрацюють адаптивну тему Monet.

Не пропустіть