Chrome тепер може автоматично створювати субтитри для відео і аудіо

Компанія Google додала в Chrome одну з найбільш затребуваних і корисних функцій. Тепер браузер може створювати субтитри для будь-якого аудіо та відео, яке ви в ньому відтворюєте.

Ця функція називається Live Captions. Вона вже була доступна на пристроях Android і пропонувала екранну транскрипцію всьому, що відтворюється через аудіосистему телефону. Зробивши її доступною для свого настільного браузера, Google просто надав важливий допоміжний інструмент ще більшій кількості людей.

Субтитри Chrome працюватимуть не тільки для веб-сайтів або відеоплеєрів в Інтернеті — вони також будуть доступні для локальних файлів, збережених на жорсткому диску, коли ви відкриєте їх в браузері.

Згідно з Google, ці автоматично згенеровані субтитри будуть відображатися «в соціальних мережах і відеосайтах, під час відтворення подкастів і радіоконтенту, в особистих відеотеках (таких як Google Фото), вбудованих відеопрогравачах і в більшості веб-сервісів відео- або аудіочатів».

Звичайно, корисність Live Caption багато в чому залежить від точності транскрипції. Цей інструмент добре працює на Android, і, оскільки у версії Chrome використовується та ж технологія, функція, скоріш за все, буде настільки ж точною.

Компанія заявила, що субтитри створюються на пристрої і працюють в автономному режимі, тому для роботи функції не буде потрібне підключення до Інтернету. Ви можете включити інструмент, перейшовши в розділ «Спеціальні можливості» в розділі «Додатково» в налаштуваннях браузера. На даний момент функція підтримує лише англійську мову.

Джерело engadget

Не пропустіть