Через дефіцит мікросхем Chevrolet, Cadillac, Buick і GMC будуть без підігріву сидінь

Компанія General Motors підтвердила, що вона змушена відмовитися від деяких ключових компонентів своїх автомобілів, таких як підігрів сидінь і рульових коліс. Це тимчасова міра, викликана дефіцитом мікросхем, що продовжується.

General Motors підтвердила, що компанія поки що не пропонуватиме сидіння, що підігріваються і вентилюються, а також підігрів рульових коліс на деяких автомобілях Chevrolet, Cadillac, Buick і GMC через відсутність відповідних мікросхем. Тимчасові заходи торкнуться автомобілів модельного ряду 2022 року, оскільки компанія шукає способи вирішити нестачу напівпровідників та запобігти зупинці виробництва.

З одного боку, ці коригування не повинні сильно вплинути на комфорт, проте якщо говорити про мешканців холодних регіонів, то спробувавши підігрів керма, вони навряд чи захочуть повертатися до звичайного кермового колеса. General Motors наполягає на тому, що все відновиться, коли постачання мікросхем покращаться.

General Motors не каже, як довго триватиме новий підхід, проте галузеві спостерігачі вважають, що глобальна нестача чіпів може поширитися на 2022 рік у всіх галузях.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть