Браузер Chrome почне попереджати користувачів про небезпечні завантаження

А потім взагалі блокувати їх

З прийдешнім оновленням популярний браузер Chrome почне попереджати користувачів про небезпечні завантаження. Навіть якщо вони, власне, завантажуються з безпечної сторінки.

Нововведення з’явиться в наступних версіях Chrome. Браузер буде поетапно блокувати «ризиковані завантаження» через HTTP з сайтів, які використовують HTTPS. Вводити додаткові запобіжні заходи щодо завантажень з сайтів, що використовують HTTP, розробники не будуть, адже вже попереджають користувачів про небезпеку таких ресурсів.

Фахівці Google вважають , що наявність HTTPS в адресі сайту змушує користувачів думати, ніби і завантаження здійснюються через HTTPS. Але це не завжди так. Тому розробники вирішили захищати користувачів від всіх небезпечних завантажень.

Google буде реалізовувати ідею поступово. У березні 2020 року Chrome 81 буде відображати повідомлення про всі змішані завантаження. У квітні версія Chrome 82 почне попереджати про змішані завантаження файлів. А ось починаючи з Chrome 83, у червні, все змішані завантаження файлів будуть блокуватися.

Джерело Chromium Blog
Не пропустіть