Bloomberg: iPhone 5G намічений на осінній запуск, а інші продукти Apple можуть бути відкладені

Модель iPhone з підтримкою 5G все ще готується до запуску в звичному графіку релізів нових пристроїв компанії. Про це повідомляє Bloomberg у новому звіті.

«Китайське виробництво поступово повертається до роботи. За словами джерел близьких до ситуації, випуск нових iPhone з підтримкою мереж п’ятого покоління запланований на осінь».

Foxconn був змушений відкласти відновлення роботи свого головного заводу зі збірки iPhone у Чженчжоу, оскільки суворі карантинні заходи залишалися в силі, проте, виробник підвищив бонуси, щоб залучити нових працівників до збідки нових продуктів.

Інформація збігається з більш раннім звітом Bloomberg, в якому стверджувалося, що наступний флагманський смартфон поки ще не випадає з графіка через те, що масове виробництво повинно бути запущено тільки в травні.

Минулого тижня Reuters повідомило, що нарощування виробництва для нових смартфонів було відкладено, але пристроям Apple поки нічого не загрожує. У більш ранньому звіті Nikkei передбачалося, що компанія розглядає можливість відстрочки випуску «iPhone» 2020 року на кілька місяців, але рішення поки не прийнято.

Цієї осені очікується випуск чотирьох нових моделей iPhone 12, включаючи 5,4-дюймову модель, дві 6,1-дюймові і одну 6,7-дюймову модель. Якщо вірити останнім чуткам, всі пристрої 2020 року отримають OLED-дисплеї і підтримку 5G, також вони можуть вийти у новому дизайні.

Крім інформації про iPhone 2020 року, в сьогоднішньому звіті міститься попередження про те, що майбутні пристрої Apple можуть бути відкладені через перебої в мережі поставок компанії. Згідно з прогнозом аналітика Мінг-Чі Куо, у другій половині 2021 року купертінівці планують випустити iPhone без роз’єму Lightning.

Джерело MacRumors
Не пропустіть