Bitcoin повернув свою цінність

Учора, 21 липня, Bitcoin налякав багатьох криптоінвесторів, опустившись нижче психологічної позначки в 30 000 доларів. Але вже до кінця дня криптовалюта демонструвала ознаки відновлення, піднімаючись до 29 800 доларів, а сьогодні її вартість знову перевищила позначку в 30 000 доларів. На момент написання новини за 1 BTC дають близько 30 600 доларів.

За 24 години Bitcoin додав майже 3% вартості. Ethereum, що падала вчора разом з Bitcoin, за добу подорожчала більш ніж на 6% і торгується зараз на позначці близько 1850 доларів.

На тлі виведення великої кількості потужностей з мережі Bitcoin падає складність видобутку криптовалюти. Так, минулої неділі вона знизилася до мінімуму з січня 2020 року – до 13,67 трильйона хешів. Для порівняння: максимум складності цього року склав 25,05 трильйона хешів (в травні). Тобто всього за пару місяців складність видобутку знизилася майже в два рази.

Складність Майнінг Bitcoin переглядається раз на два тижні, і протягом двох місяців вона неухильно знижувалася – чотири рази поспіль. Останній раз така ситуація спостерігалася більш ніж 10 років тому.

Не пропустіть