Те, що через постійно зростаючий обсяг інтернет- трафіку, в нашій країні всі основні оператори мобільного зв’язку стануть поступово обмежувати “безліміт” у своїх тарифних пакетах, свідчить публікація, розміщена виданням ”UBR“.
Наприклад, у ” Київстарі”“Вважають, що тільки мала частина їх підключених абонентів, дійсно потребує безлімітного інтернет-трафіку, оскільки, в середньому, використовуються не більше 21 Гб/щомісяця, і тому існуючі тарифи компанії, і містять рамки за обсягом – від 5 Гб до 25 Гб Крім того, “Київстар” впевнений – тарифні пакети з необмеженим Інтернетом, з часом стануть потрібні все меншій кількості людей, тобто “безліміти” знадобляться нікчемному відсотку абонентів. у пропозиціях контрактним клієнтам верхнього сегмента вартості, і саме такі користувачі, без обмеження швидкості, поки що можуть “викачувати” до 40 Гб/щомісяця, після чого доступ до Мережі буде урізаний до 0,8 Мегабіт/секунду, як і в інших абонентів,”з’їли” ліміт свого пакета в 25 Гб.
Аналогічно ситуація і у ” Vodafone ” – після використання 40 Гб, пропускна здатність урізається до тих же 0,8 Мегабіт/секунду, до того моменту, поки не настане новий місяць. Передбачається, що це рішення дозволить не допустити комерційного використання інтернет-трафіку у безлімітних пакетах, знижуючи швидкість при “роздачі” Інтернету або використання торрент-клієнтів. Втім, якщо безлімітний Інтернет все ж таки потрібен, можна доплатити за відповідний сервіс: помісячна тарифікація – 50 гривень або послуга “Роздача Інтернету на день” – 10 гривень/добово, за умови, що абонент сплатить одразу місячне підключення до пакетів “SuperNetUnlim”, ” Unlim3G” та “Unlim3GPlus”.
Але ” Lifecell ” трохи відрізняється від своїх конкурентів, і не надто обмежує клієнтів, оскільки середній обсяг інтернет-трафіку на одного абонента рідко перевищує 13 Гб: у “безлімітах” “Вільний Лайф” і “Platinum Лайф”, при вичерпуванні 50 Гб і 150 Гб відповідно, швидкість впаде лише до 1 Мегабіту/секунду.