Бездротовий зарядний пристрій Samsung Trio з’явився на сайті Samsung

Це розкриває додаткові характеристики пристрою.

Раніше в цьому місяці компанія Samsung провела віртуальний захід «Life Unstoppable», на якому анонсувала Galaxy Tab A7, Galaxy Fit2 і Wireless Charger Trio. Остання новинка — новий бездротовий зарядний пристрій, який імітує ідею зарядного килимка Apple AirPower. Це єдиний продукт, який може одночасно (без проводів) заряджати телефон, навушники і годинник. Тепер новинка з’явилася на офіційних сайтах Samsung в Німеччині і Кореї, що дає нам дізнатися основні особливості.

Samsung Wireless Charger Trio має шість зарядних котушок і може заряджати телефони Samsung з потужністю до 9 Вт. Пристрій зможе заряджати й інші пристрої з підтримкою Qi, але потужність буде обмежена 5 Вт. Смартфони Apple зможуть заряджатися з потужністю до 7,5 Вт.

В пристрій також вбудовані світлодіодні індикатори, щоб ви знали про стан зарядки девайсів. Розмір зарядного пристрою становить 240×86×15,5 мм, а вага — 320 г. Wireless Charger Trio буде представлений в білому і чорному кольорах і буде підтримувати флагмани Samsung (серії S, Note, Fold і Z), починаючи з Galaxy S6 і закінчуючи Galaxy Z Fold2. Також передбачена підтримка нових моделей Galaxy Buds ї годинників Galaxy Watch з бездротовою зарядкою.

В описі продукту стверджується, що смартфони можуть заряджатися з чохлами товщиною до 3 мм, в залежності від матеріалу. Однак при цьому швидкість зарядки може бути знижена.

Коли саме пристрій надійде в продаж, невідомо.

Джерело gsmarena
Не пропустіть