Бездротові навушники OPPO Enco W11 з автономністю до 20 годин з’явилися в Україні

Сьогодні OPPO AED Україна представила новинку в IoT сегменті – бездротові навушники OPPO Enco W11. Ця модель демонструє останні досягнення OPPO в технології бюджетних бездротових навушників. Ґаджет поєднує в собі відмінну якість звуку, витривалість з 20 годинами автономної роботи, потужні баси, захист від води та пилу за стандартом IP55, а також повне сенсорне керування. Таким чином OPPO прагне посилити присутність серед молоді, яка уважно стежить за новими технологіями, інноваційними тенденціями і фокусується на якості та зручному використанні.

Завдяки багаторічному досвіду компанії OPPO в аудіоіндустрії, бездротові навушники ОРРО Enco W11 прекрасні у всіх аспектах: вони використовують новий Bluetooth з мінімальною затримкою і подвійною передачею сигналу. У порівнянні з традиційною технологією Bluetooth, затримка взагалі не помітна, а можливість будь-яких перешкод сигналу мінімізована. Вбудована мікросхема Bluetooth 5.0 і функція автоматичного відновлення зв’язку забезпечують просте і зручне сполучення. З точки зору витривалості, навушники працюють до п’яти годин без підзарядки, а загальний час роботи досягає 20 годин. Також вони оснащені роз’ємом для зарядки USB Type-C, який стає все більш популярним у галузі.

Гарнітура задовольнить користувачів, орієнтованих на якість звуку. Динаміки (8 мм) і композитна структура з титановим покриттям забезпечують відмінну якість звуку, гарантуючи хороші низькочастотні характеристики та чисті голоси. Продукт підтримує протокол передачі звуку AAC HD, з кращою якістю та швидкістю кодування. Для тих, хто займається спортом, приємним доповненням буде захист від води та пилу IP55.

Щоб почати відтворення музики або поставити її на паузу, достатньо одного разу торкнутися будь-якого з навушників. Подвійний дотик перемикає пісні, а довгі натискання регулюють гучність звуку. Трьома дотиками запускаються голосові помічники для дзвінків.

Дизайн у формі еліпса забезпечує не лише естетичний вигляд, але й ергономічність та зручність, адже дозволяє їм ідеально триматися у вусі. Завдяки своїй продуктивності та функціональності, навушники, безсумнівно, є одним з найкращих варіантів для користувачів, які шукають доступні, але якісні бездротові навушники.

З 20 липня бездротові навушники ОРРО Enco W11 можна придбати за ціною 1199 грн.

Не пропустіть